Aktualizacje i podziękowania

Od publikacji pierwszego wpisu początkowego sporo się zmieniło. Przede wszystkim serwis probka.eu jest już gotowy do odwiedzania go przez resztę świata. Sporo tu kosztowało pracy odnośnie treści merytorycznej, nad którą pracował szef i nad wersją graficzną, nad którą pracowali i pracują niżej wymienieni ludzie.

Treść Merytoryczną widać w odcinkach, wpisach blogowych, a przede wszystkim w menu na stronie głównej. Wszystkie te sekcje, które są stronami statycznymi z odpowiednim opisem raczej nie wymagają wyjaśnienia, ale warto o nich wspomnieć i zachęcić do przeczytania, ponieważ wprowadzają w temat serwisu.

Nad graficzną i techniczną stroną Próbki pracowali i pracują:

Martin Lechowicz
Podcaster, pisarz, twórca piosenek, a w Próbce aktor (usłyszycie go w jednym z kolejnych słuchowisk), osoba od wszelkich spraw technicznych (serwery, konfiguracje WordPressa, dobór szablonów itd.) oraz montarz dźwięku, w niektórych słuchowiskach. Martin to także główny autor tekstów przerabianych na słuchowiska.
Dominika Lechowicz
Kobieta, która żadnej pracy się nie boi, a że świetnie gra aktorsko (usłyszycie ją już w najbliższym słuchowisku) i lubi grafikę komputerową to ona zrobiła logo, oraz obrazki do poszczególnych odcinków.

Dzięki wam wielkie za to, co do tej pory zostało zrobione i za wszelkie kolejne prace, bo szef wymyśla ciągle coś do zrobienia, więc serwis dalej będzie się rozwijać.

Pozostali ludzie, którzy nie są tutaj wymienieni, razem z już wspomnianymi są wymieniani na końcu każdego słuchowiska, ponieważ każdy i każda wkłada kupę pracy, żeby i dźwiękowo i aktorsko słuchowiska brzmiały po prostu super. Dzięki wszystkim jeszcze raz.

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Required fields are marked *

*