Jak komentować?

Jeśli chcecie cokolwiek nam przekazać, zaproponować lub po prostu pogadać, zapraszamy was do kontaktu.
Dane do kontaktu znajdują się w sekcji „Kontakt”, w głównym menu Próbki.

Jeśli jednak chcecie szerzej podyskutować na tematy związane z konkretnym słuchowiskiem lub wpisem blogowym, wpadnijcie do sekcji komentarzy. Komentarze są udostępnione dla każdego. Trzeba jedynie podać swój podpis (imię i nazwisko lub pseudonim), oraz adres e-mail. Przy dodawaniu komentarza zobaczycie, że te pola są oznaczone gwiazdką.

Uwaga! Nie wykorzystujemy żadnego rodzaju danych osobowych, które przekażecie w komentarzach (mowa oczywiście o adresie e-mail). Jedyny cel, dla którego wymagamy podania e-maila to po prostu ewentualność kontaktu prywatnego. Chodzi o przypadek, kiedy dyskusja nie może być kontynuowana w komentarzu, a sprawa musi być wyjaśniona. Wtedy lepiej po prostu wysłać maila gdzie trzeba.

Żeby skomentować słuchowisko, trzeba po prawej stronie ekranu, w sekcji Najnowsze odcinki, kliknąć tytuł odcinka. Wtedy przejdziecie na stronę danego odcinka i tam, pod opisem, odtwarzaczem i innymi informacjami jest możliwość dodania komentarza.

Skomentowanie wpisu wygląda tak samo. Po prawej stronie ekranu, w sekcji „Najnowsze wpisy”, klikacie w tytuł wpisu i w ten sposób wchodzicie na stronę konkretnego newsa. Pod treścią posta jest taki sam formularz komentowania, jak w przypadku dyskusji pod słuchowiskiem.

Jeśli wpis, który chcecie skomentować nie znajduje się w sekcji „Najnowsze wpisy”, wtedy wejdźcie w link „Aktualności” w głównym menu. Link przerzuci was do listy wszystkich wpisów i tam wybierzecie ten, który wam odpowiada.

Podobnie, jeśli słuchowisko, które chcecie skomentować nie znajduje się w sekcji „Najnowsze odcinki”, wejdźcie w link „Słuchowiska” w głównym menu, który przeniesie was do listy wszystkich opublikowanych słuchowisk i tam spokojnie wybierzecie to, które wam odpowiada.

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Required fields are marked *

*