Wakacje?

17 czerwca 2021 roku (prawie miesiąc temu), zakończyliśmy pierwszy rok działalności Próbki. Zakończyliśmy?…

No właśnie. Dobre pytanie. W dużej mierze tak jest, ponieważ tamtego dnia nagraliśmy ostatnie dialogi do słuchowiska, które pojawi się za kilka ładnych miesięcy. Skoro nagraliśmy ostatni raz w roku to duża część ekipy faktycznie ma wakacje. Chociaż „wakacje” to zbyt szumna nazwa jak na projekt hobbystyczny.

Szef i ludzie techniczni niestety ich nie mają. Dlatego, że właśnie teraz jest najwięcej roboty techniczne związanej z serwisem, jego rozwojem i z montowaniem słuchowisk. A no i oczywiście promocja, która jest może trochę odsunięta w czasie, ale nie da się jej odkładać jeśli chcemy spopularyzować samą Próbkę czy słuchowiska amatorskie same w sobie.

Od jutra (15 lipca 2021), zaczynamy rejestrować próbkę we wszelkich możliwych serwisach związanych z podcastingiem, co oczywiście będziemy relacjonować w Aktualnościach. Po rejestracji w serwisach katalogowych i wszelkich innych związanych z podcastingiem czeka nas wejście na Facebooka, YouTube’a i tym podobne pro-społecznościowe serwisy. Także kupa roboty przed nami.

No dobra. Trochę lata gdzieś tam zawsze uszczkniemy. Ale robota przeważa. A jak jest u was? Czy też na wakacje gromadzi się wam najwięcej pracy?

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Required fields are marked *

*