Po wakacjach

Z końcem wakacji zaczęliśmy drugi rok działalności Próbki.

Przez lipiec i sierpień większość ekipy odpoczywała. Nawet szef wyjechał dwa razy na urlop. Nasze spotkania online’owe z aktorskich zamieniły się w zwykłe pogaduchy.

Wakacje do tego stopnia wpłynęły na nas, że znowu mamy obsuwę w publikacji słuchowisk, ale przynajmniej odpoczęliśmy. 🙂

Teraz jednak bierzemy się za robotę, nie zapominając o zabawie, bo Próbka bez zabawy nie ma sensu.

Nowy rok zaczynamy opublikowaniem kolejnego słuchowiska, w którym nie brakuje trudnych tematów i ukochanej przez nas ironii. Do tego nasz zespół powiększył się o nową aktorkę i zakończyliśmy wreszcie rejestrację w Apple Podcast z wynikiem pozytywnym.

Na tym nie koniec nowości. Od początku tego roku przygotowujemy dla was nowy, a przede wszystkim własny cykl słuchowisk, na który niestety jeszcze trochę poczekacie, bo zostały nam jeszcze do opublikowania słuchowiska z poprzedniego roku, ale my pracę zaczynamy już. Nie chcemy zdradzać za dużo, żeby było na co czekać, ale możemy jedynie wspomnieć, że cykl będzie poruszać istotne sprawy związane z wiarą. Oczywiście w sobie właściwy, ironiczny sposób. Na więcej musicie poczekać.

Z kolejnych nowości, które prawdopodobnie mogą zaistnieć w tym roku, to współpraca z profesjonalnymi realizatorami dźwięku przy montażu naszych słuchowisk, Nagrywanie słuchowisk na zlecenie, oczywiście rejestrowanie Próbki w kolejnych katalogach podcastowych, wejście w social media i kto wie, być może Patronite. To wszystko jednak się okaże w trakcie tego roku. Dlatego niczego z tych rewelacji nie obiecujemy poza chęcią zaistnienia w świecie podcasterskim. 🙂

Cóż można jeszcze dodać. Szczęśliwego nowego roku! :)))

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Required fields are marked *

*